طی ابلاغی از سوی مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرمان فاطمه جاذبی به عنوان سرپرست معاونت نرم افزار و مهندسی اطلاعات این سازمان منصوب شد.

حیدر هادی زاده در نشستی کوتاه با حضور معاونین سازمان فاوا  ضمن تقدیر از خدمات حسن انجم شعاع سرپرست پیشین، فاطمه جاذبی رئیس اداره برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی را با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت مذکور معرفی نمود.

مدیر عامل سازمان فاوا با تأکید بر گستردگی فعالیت در بخش نرم افزار گفت یک تیم خوب و یکپارچه در این حوزه مشغول فعالیت هستند که امیدواریم با حضور خانم مهندس جاذبی و

و تلاش همکاران ایشان در شش ماهه باقیمانده سال جاری فعالیت های چشمگیرتری صورت گیرد.

در این ابلاغ آمده است:

سرکار خانم فاطمه جاذبی، با سلام؛

نظر به تعهد، تجارب و شایستگی شما، بدینوسیله جنابعالی را با حفظ سمت بعنوان سرپرست معاونت نرم‌افزار و مهندسی اطلاعات سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرمان منصوب می نمایم.

اجرای دقیق آئین‌نامه‌ها، دستورالعمل‌ها، بخشنامه‌ها و ضوابط مربوطه؛ نیازسنجی، تحلیل و بررسی و ارائه پیشنهاد و راهکار نوآورانه همراه با تفکر سیستمی جهت مرتفع نمودن اقتضائات نرم‌افزاری مجموعه شهرداری؛ همکاری با سایر واحدهای ذیمدخل جهت تحقق مدیریت دانش در سازمان و انجام سایر امور محوله از اهم انتظارات می‌باشد.

ضروری است با سرلوحه قراردادن راهبرد تفکر، توکل و تلاش در انجام امور محوله و با سازماندهی متفکرانه و هوشمندانه تمام امکانات و منابع در اختیار به همراه برنامه‌ریزی اصولی و هدفمند نسبت به انجام شرح وظایف مصوب مجدانه کوشش نمایید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و با بهره‌گیری از تمامی امکانات و ظرفیت‌های موجود، در انجام امور واگذارده موفق و مؤید باشید.

حیدر هادی زاده .مدیرعامل سازمان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *