طی حکمی از سوی مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرمان فاطمه جاذبی (معاون نرم افزار و مهندسی اطلاعات )به سمت مدیر و نماینده تام الاختیار مدیرعامل در پروژه راه اندازی و استقرار «پلتفرم یکپارچه ارائه سرویس های شهری» منصوب گردید.

حیدر هادی زاده در جمع شورای معاونین سازمان با اعطای این حکم گفت: مطالعات اولیه پروژه «پلتفرم یکپارچه ارائه سرویس های شهری» SDP از سال 98 آغاز شد و پس از طی مراحل  قانونی و برگزاری مناقصه، اکنون قرارداد با شرکت پیمانکار منعقد شده  و تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد وی تاکید کرد: که این پروژه مهمترین پروژه تاریخ سازمان فاوا محسوب می شود بنابراین نیاز است یک فرد آشنا با مفاهیم روز و داشتن تجارب و توانایی کافی  پروژه را مدیریت و پیگیری کند و هماهنگی و ارتباطات لازم را با واحدهای مربوطه برقرار نماید.

هادی زاده در ادامه پیاده سازی این  پروژه را نمود عینی شهرداری الکترونیک دانست و گفت :دغدغه اصلی ما تامین منابع مالی پروژه است که با استقبال خوب شورای شهر از این پلتفرم و حمایت های  شهردار محترم  امیدواریم مرتفع  گردد.

مدیرعامل سازمان فاوا در پایان خاطرنشان کرد: به منظور تحقق اهداف پروژه همه ارکان و پرسنل سازمان مکلف و موظف به  همکاری با مدیر پروژه می باشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *