طی نشستی با حضور مدیر اداره حراست شهرداری کرمان و مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات ، محمد جواد علیزاده به عنوان مسئول حراست سازمان فاوا معرفی شد.

مدیر حراست شهرداری کرمان در این نشست گفت سازمان فاوا از جمله سازمان هایی است که بر پایه دانش و علم روز فعالیت می کند و الحمدالله هرچه جلوتر می رود پرقدرت تر و توانمند تر می شود.

اسماعیل جهانشاهی با اشاره به نقش حراست در ایجاد نظم و هماهنگی در مجموعه گفت آقای علیزاده از نیروهای متدین و متخصص در حوزهIT هستند که امیدواریم با حضور ایشان رشد و بالندگی سازمان فاوا شدت و سرعت گیرد و درپایان کار نتیجه این باشد که کار مردم راحت تر انجام شود.

مدیر حراست شهرداری کرمان با تاکید بر تعامل و همدلی بین مدیر و مسئول حراست گفت وظیفه حراست حفاظت از پرسنل،اماکن و اسناد است و در مواقع خاص به عنوان هشدار دهنده عمل می کند.

مدیرعامل سازمان فاوا نیز در پایان نشست ضمن تشکر از حراست  شهرداری بابت این انتخاب گفت عصر حاضر عصر فناوری است و لحظه ای غفلت کنیم ممکن است چندین ماه یا حتی سال عقب بیفتیم  حیدر هادی زاده با تاکید بر نقش موثر حراست در پیشبرد اهداف سازمان گفت: حراست به عنوان مشاور مدیر است و می تواند کمک بزرگی به سازمان باشد وی  علیزاده را یکی از بهترین نیروهای حراست دانست و در پایان با ابراز رضایت از ترکیب معاونین خود در سازمان افزود :نیروهای سازمان فاوا  هم باسابقه و هم از بهترین های شهرداری هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *