روز گذشته سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی از سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرمان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا ، وحید خطیبی پس از بازدید بخش های مختلف این سازمان، طی نشستی در جمع مدیران  با اظهار خرسندی از حضور در این مجموعه ابراز امیدواری کرد حاصل این همکاری تحول اساسی در حوزه فناوری اطلاعات شهرداری کرمان باشد.

وی با تاکید بر پیگیری جدی موضوعات هوشمند سازی و تغییر روش ها گفت : هر کدام از پروژه های  هوشمند سازی عملیاتی شوند به اندازه دهها هزار متر پروژه عمرانی  رضایتمندی به دنبال خواهند داشت.

خطیبی در ادامه  خاطر نشان کرد: تفکر ما تفکر حمایت از حوزه فناوری اطلاعات است و در مدت فعالیتم در شهرداری تا جایی که امکان داشته باشد از این حوزه حمایت خواهم کرد و این دوره می تواند یک دوره گذار در سازمان فاوا باشد.

سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی گفت: همیشه کارهای بزرگ لزوما کارهای پیچیده نیستند، یکسری کارها و تغییرات خیلی ساده در امور رایج واتفاقات روزمره می توانند بازخورد عالی و اثربخش داشته باشند. وی در پایان از مدیران فاوا خواست دنبال ایده پردازی باشند و افزود: باید به سرعت وارد مرحله عملیات شویم و فعالیت ها در مسیری باشد که شهروندان آن را احساس کنند.

مدیرعامل سازمان فاوا نیز در این نشست ضمن تشکر از توجه ویژه به حوزه فاوا گفت: ان شاء الله از این اعتماد و این حمایت پشیمان نخواهید شد.حیدر هادی زاده ابراز امیدواری کرد در سال جاری اتفاقات خوب و دستاوردهای قابل توجه ای رقم بخورد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *